ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez ( Agencja Dekoratorska ALEX )  w swojej ślubnej ofercie może zaproponować Parze Młodej pokrowce na krzesła w kolorach biały i ecru, dekory kwiatowe oraz materiałowe na krzesła Pary Młodej oraz Gości weselnych, rożki z płatkami kwiatów do sypania na Parę Młodą zarówno pod kościołem, jak również na sali weselnej.

Nowością w bieżącym sezonie ślubnym  proponowanym przez ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez ( Agencja Dekoratorska ALEX ) są tzw. tuby pirotechniczne, czyli niesamowity efekt setek płatków confetti metalizowanego, które w piękny i niesamowity sposób można wykorzystać zaraz po ślubie, kiedy Para Młoda wychodzi z kościoła, jak również na sali weselnej. Przy dekoracji ślubnej sali weselnej, bądź przy ślubnej dekoracji kościoła, tuby z confetti można dopasować kolorystycznie i zamówić w wersji z metalizowanym confetti złotym, z metalizowanym confetti srebrnym oraz z metalizowanym confetti typu mix złoto-srebrny.

ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez ( Agencja Dekoratorska ALEX )  proponuje również wszystkim Parom Młodym atrakcje weselną polegającą na zamówieniu balonu wybuchowego. Balon wybuchowy to balon gigant, który we wnętrzu może mieć małe baloniki w różnych kolorach lub w kolorze w którym jest wykonana dekoracja ślubna i weselna.

Kolejną atrakcją w ofercie ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez ( Agencja Dekoratorska ALEX ) jest wypuszczenia balonów pod kościołem zaraz po ślubie Pary Młodej. Jako prezent ślubny można zamówić wypuszczenie balonów jednokolorowych lub wielokolorowych. Ilość balonów w takim prezencie jest zawsze uzgadniania z Parą Młodą. Dla zapewnienia kompletnej obsługi ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez ( Agencja Dekoratorska ALEX ) proponuje wykonanie dekoracji na ślubną listę Gości weselnych. Piękny element kwiatowy uzupełniony dekoracją tkaninową to dbałość o szczegóły każdego zamówienia dekoracji ślubnej w ALEX Deco Studio Dekoracji Imprez ( Agencja Dekoratorska ALEX ).

Firma ALEX Deco zaproponuje również swoim Klientom podziękowania dla rodziców od Młodej Pary np. kompozycje kwiatowe i bukiety kwiatowe z różnych kwiatów do wyboru jak róża, lilia, eustoma, tulipan, margerytka.